Hakkımızda

Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Homedry Kuru Temizleme 2011 yılında Adana ilinin Merkez Çukurova ilçesinde Toros Mahallesindeki iş yerinde kurulmuştur. Firmamızın kurucusu Ferhat ÖNÜR, uzun yıllarını sektörde geçirmiş geçmişteki tecrübelerini gelecek yıllara aktaran işinde “Usta” tabir edilen birisidir. İlk kurulduğu günden bu güne kadar geçen süreçte Adana ve çevresinde çok beğenilmiş ve sektörde üst sıralara yükselmeyi başarabilmiştir. Homedry böylelikle kurulduğu günden itibaren “Marka” olmayı başarmıştır. 

 İş hayatında ve günlük yaşamımızda iyi görünmek için pahalı giysiler almak ya da en moda tasarımları giymek yetmiyor. Çünkü bundan daha önemlisi, eğer üzerimizdeki giysiler temiz, bakımlı ve olması gereken formda değilse mükemmel olmak için sarf ettiğimiz tüm çabalar boşa gidiyor. Onun içindir ki, iyi bir kuru temizleme firması, günümüz modern yaşamında önemli bir ihtiyaç halini alıyor.

Homedry Temizlik günümüz insanının bu ihtiyacını karşılamak üzere 2010 yılında kurulmuş yenilikçi ve yüksek standartta bir kuru temizleme firmasıdır. Kullandığı yeni teknolojiye sahip ekipmanları, tecrübeli/eğitimli personeli ve özenli hizmet anlayışıyla bu sektördeki standartları yükseltmeyi hedeflemektedir.

Öte yandan Homedry Temizlik, temizlikle ilgili birçok ihtiyacınızı bir merkezde karşılamayı hedefleyen tam bir tesistir. Kuru temizlemenin yanı sıra, çamaşır yıkama, ütüleme, perde ve stor temizliği, halı yıkama ,  gibi birçok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Böylece her tür temizlik ihtiyacınızı tek bir merkezde çözme şansını sizlere sunuyoruz. Toplamda kravattan çoraba varana kadar tüm tekstil ürünlerini temizleme talimatı doğrultusunda en uygun şekilde temizliyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz ve gün geçtikçe büyüyen sadık müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek için Homedry Temizlik olarak  bir  telefonunuzla ürünlerinizi evinizden ücretsiz olarak alıp yine evinize teslim ediyoruz. Bu sayede bize kolaylıkla ulaşmanıza imkân sağlıyoruz. Sizlerde sunmuş olduğumuz hizmetlerden www.homedry.com.tr  internet sitemiz üzerinden faydalanabilirsiniz.


© 2024 Homedry Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım Koray ÇOKOL