Etiketler

 • Adana ilinde Yorgan Battaniye Yıkama Hizmetini profesyonel biçimde yerine getiren kuruluş Adana Homedry Kuru Temizleme'dir.  Yorgan Battaniyeleriniz Makinalarda Tek Tek yıkanır. Yorgan ve battaniyeleriniz evinizden servis aracımızla alınır yıkanıp kurutulduktan sonra evinize bırakılır.

  Yorgan ve Battaniye Yıkama

  Evinizde en çok kullanmakta olduğunuz battaniye ve yorganlar, yakın temastan kaynaklı yoğun olarak bakteri barındıran eşyalarımız arasında yer almaktadır. Slikon, elyaf ve pamuk olan eşyaların yıkanması için kullanılmakta olan yöntemler farklılık gösterdiği gibi aynı zamanda yıkama yöntemleri de farklılık göstermektedir. Yorgan ve battaniye yıkama hizmeti kapsamında profesyonel ve nitelikli bir temizlik için Adana Homedry Kuru Temizlememıza başvuru yapabilirsiniz.

   

  %100 Derinlemesine Temizlik

  Kimyasal temizlik ürünlerinin yorgan ve battaniye yıkama işleminde kullanılması, hem bu eşyaların ömrünün azalmasına hem de canlıların zarar görmesine neden olmaktadır. Evinizdeki en çok kullanılan ve aynı zamanda en yakın temasta olunan yorgan ve battaniyelerin yapısına göre temizlik işlemleri yapılacaktır. Bu aşamada gerekli olan bütün temizlik yöntemleri için uzman bir kadroyla çalışmakta olan Adana Homedry Kuru Temizleme, yorgan ve battaniyenin zarar görmemesi için hassas bir şekilde yıkanmasını sağlar.

   

  İçerisinde bulunan maytların ve benzeri mikroorganizmaların temizlenmesi için geliştirmiş olunan temizlik yöntemleri uzun süreli bir kullanım sağlayacağı gibi gönül rahatlığıyla da kullanmanızı sağlayacak şekilde temizlenmektedir.

   

  Bebek Yorgan Ve Battaniye Temizliği

  Bebeklerin cilt hassasiyetine göre bitkisel temizlik kullanılarak yorgan battaniye yıkama işlemi, kısa zamanda temizlik işlemi yerine getirilerek adresinize teslim edilecektir. Özel makinelerle hassasiyet gösterilerek yapılmakta olan temizlik işlemleri, yorgan ve battaniyenin yapısına zarar vermeden, slikon, elyaf ve pamuk özellikleri incelendikten sonra temizlik işlemi yapılacaktır. Eşyalarınızın zarar görmeden ve yıpranmadan temizlenmesi için gerekli olan bütün işlemlerin yerine getirildiği Adana Homedry Kuru Temizlememızda, kısa zamanda adresinize teslim yapılır.

   

  Yorgan ve Battaniye Yıkama

  %100 Temizlik ve Müşteri Memnuniyeti

  Yorgan ve battaniye yıkama alanının yanı sıra halı, kilim ve perde temizliğini de yerine getirmekte olan Adana Homedry Kuru Temizleme ekibi, koltuk ve yatak yıkama işlemleri için de adresinize gelerek temizlik yapmaktadır. % 100 temizlik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan Adana Homedry Kuru Temizlememız, müşterilerin arz ve istekleri doğrultusunda hizmetini yerine getirerek, kısa zamanda adrese teslim gerçekleştirecektir.

   

  Yorgan, battaniye, koltuk takımı, halı ve yastık temizliği için Adana Homedry Kuru Temizlememızla iletişime geçerek kısa zamanda servis seçeneklerimizden yararlanabilir, kaliteli bir yıkama hizmeti alabilirsiniz.

© 2024 Homedry Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım Koray ÇOKOL