Etiketler

 • Adana HomeDry Service, zebra perde  stor perde  temizleme hizmeti ile müşterilerini zahmetli temizleme işlemlerinden kurtarıyor. Perde yıkama hizmeti sırasında perdeleriniz zarar görmeden ilk günkü haline dönüyor. Adana perde yıkama servisi, Homedry kalitesinde 7/24 aktiftir.

  Firmamızın hizmetleri arasında perde temizleme hizmeti de vardır. Her çeşit perdeleriniz personelimiz tarafından yerlerinden sökülerek firmamızda temizlenir ve yine yerlerine takılır.

  Nefes halı yıkama olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yılların verdiği tecrübe ve sizlerin bizlere verdiği destek ve güvenle her geçen gün büyüyerek bu günlere geldik. Ücretsiz servis hizmeti ile perdelerinizi yerlerinden sökerek en kaliteli bir şekilde firmamızda temizleme işlemini yapıyoruz.

  Stor perde, tül perde, zebra perde,  gibi hassas perdelerinizi itina ile temizliyoruz.

  Stor perde, yapısı itibarı ile hassas bir temizlemeden geçmesi gerekir. Evlerinizde bu tür perdelerin temizlemesi başlı başına problemdir. Firmamızda bu iş profesyonelce yapılabilmektedir.

  Zebra perde, katlamalı yapısı olduğu için temizlemesi en zor perdelerdendir. Zebre perdenin yıkanacağı yer geniş olması gerekmektedir. Evlerimizde böyle bir yer olmadığı için evlerde yıkanamaz. Firmamızda zebra perdeler hijyen bir temizleme işleminden geçmektedir..

  Firmamız hijyen konusunda çok titizdir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile her türlü temizlik hizmeti firmamızda mevcuttur.

© 2024 Homedry Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım Koray ÇOKOL