Etiketler

 • Adana Homedry Kuru Temizleme olarak yaptığım en öncelikli hizmet, kuru temizlemedir. Adana'nın Tamamına yönelik servis hizmetimiz vardır. 7/24 bizleri arayabilir, ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Adana ilinde Kuru Temizleme demek Homedry Kuru Temizleme demektir.

  Homedry Kuru Temizleme, Adana kuru temizleme ihtiyacı olan müşterilerine, ihtiyaçları kapsamında ayrıcalıklı kuru temizleme hizmeti vermektedir. Kuru temizleme işlemi; bazı tekstil ürünlerinin yıkanmaya ve su ile temasa uygun olmaması sebebi ile özel temizleyiciler ile kuru olarak yapılan temizleme işlemlerini kapsamaktadır. Dry Service, on yılı aşan tecrübesi, uzman kadrosu ve kullandığı son teknoloji temizleme materyalleri ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

  Son teknoloji makineler ve doğaya duyarlı materyaller!
  Dry Service, her müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun ve son teknoloji makine ve ekipmanları kullanmaktadır. Kuru temizleme yapılacak tekstil ürünü veya giysinin; kumaşı ve türüne göre özel işlemler yapılır. Yapılan bütün işlemler, konusunda uzman ve eğitimli personelimizin hummalı çalışması sonucunda titizlikle gerçekleştirilmektedir. Kuru temizleme işleminde kullanılan bütün temizleme materyalleri çevreye saygılı ve doğada çözünebilir niteliktedir.

  Uzman yaklaşım, etkili çözüm!
  Dry Service, tekstil ürünleriniz veya giysilerinizin daha uzun ömürlü olması için kumaşın, renk ve kalitesini bozmadan, titizlikle kuru temizleme hizmeti verir. Konusunda eğitim almış olan deneyimli ve uzman personelimiz ile sizlerin; güler yüzlü, sorunsuz ve mutlu bir hizmet almış olmanız Dry Service'in tek amacıdır. Her türlü zor lekeleriniz için uzman eller Dry Service'te sizleri beklemektedir.

© 2024 Homedry Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım Koray ÇOKOL