Etiketler

 • Üstün teknoloji, doğru ekipman ve profesyonel personel bileşimleri etrafında sunduğumuz araç koltuk temizleme ve yıkama hizmetinde araçlarınızın koltuk, tavan ve taban dahil olmak olmak üzere kumaş döşemeli tüm bölgelerini yıkıyor, patenti firmamıza ait Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu yıkama yöntemimiz ile yalnızca araç koltuğu yıkamada değil halı ve koltuk yıkama kapsamındaki tüm hizmetlerde % 100 hijyen standartlarını yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

   

  Araç Koltuk Yıkama ve Temizlemede Profesyonel Hizmet

  % 100 doğal bileşenlere sahip olan yeşil sertifikalı ana temizlik solüsyonumuz The Natural’i kullandığımız temizlik sürecimizde derinlerdeki kir ve lekeleri güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çekiyor, sıcak su ile derinlemesine temizlik sağlayarak bakteri ve mikropları yok etmenin yanında aracınızın koltuklarının uzun süre temiz kalmasını garanti altına alıyoruz.

   

  Özellikle 2. el araca sahip müşterilerimizin tercih ettiği oto koltuk yıkama ve temizleme hizmetimizde aracınızın koltukları ve döşemelerini mümkün olan en kapsamlı şekilde temizliyor ve önceki kullanıcılardan hiçbir kir ve bakteri bırakmayarak profesyonel temizlik kavramının altını dolduruyor ve aracınıza iç kokusunu dahi değiştirecek ferah bir hava katıyoruz.

   

  Daha Az Su Kullanımı, Daha Çabuk Kuruyan Koltuklar

  Klasik araba koltuğu temizleme tekniklerinden farklı olarak bizim kullandığımız teknik;

   

  Aracınızda herhangi bir şekilde kir, bakteri ve mikroorganizma bırakmaz,

  Aracınızın ferah bir kokuya sahip olmasını sağlar,

  Koltuklarınızın çabuk kurumasını sağlayarak aracınızın camlarını gece boyunca açık bırakma zorunluluğunuzu ortadan kaldırır.

  Klasik araç koltuğu yıkama yöntemleri ile Adana Homedry Kuru Temizleme’ın benzersiz yöntemini ayıran en temel nokta hiç şüphesiz; % 80 daha az su kullanımıyla yıkanan koltukların 3-4 saat içerisinde tümüyle kuruması ve sizi bir gün boyunca aracınızı ıslak koltuklar ile kullanma zorunluluğunda bırakmamasıdır.

   

  Otomobilinizi yalnızca 1 saat içerisinde tüm detaylarıyla temizliyor, koltuklarınızın sünger kısmının derinlerine ve döşemenin alt tabakasına su geçirmiyor, aşırı su kullanımı ile koltuklarınızın yıpranmasının önüne geçiyor, yaptığımız detaylı temizlik neticesinde araçlarınızın koltuk ve döşemelerinin daha geç kirlenmesine zemin hazırlıyoruz.

   

  Daha az su kullanımının getirdiği bir diğer avantaj; koltuklarınızın nemli kaldığı süreyi azaltarak koku, küf, mantar ve bakteri gibi sağlıksız unsurların yaşamları için elverişli ortamlar oluşturmaması, diğer bir açıdan baktığımızda temizlik esnasında sağlanan hijyenin temizlik sonrasında da devam ettirilmesini sağlamasıdır.

   

  Oto Koltuk Yıkamada Kullandığımız Teknik ve Solüsyon

  Bir önceki paragraflarda da ifade ettiğimiz üzere halı ve koltuk yıkama işlemlerinde patenti firmamıza ait olan ve % 100 çevre dostu The Natural’i kullanıyoruz.

   

  Saf su ile aynı pH derecesine sahip olan temizlik solüsyonumuz The Natural, sabun ya de deterjan gibi agresif kimyasallara sahip ürünlerden farklı olarak araçlarınızın koltuklarında herhangi bir deformasyona neden olmaz.

   

  Kullandığımız tekniği diğer araç koltuk yıkama teknikleriyle kıyasladığımız dikkat çekmemiz gereken bir nokta ise; klasik araç koltuk yıkama tekniklerinin koltukta ne olursa olsun deterjan ya da sabun kalıntısı bıraktığı ve bu durumun koltuklarımızın ömrünü önemli ölçüde kısalttığıdır.

   

  Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu yıkama yöntemimizde araç koltuklarınızı asla elektrikli bir ovalama makinesi ya da fırça ile ovalamıyor, aşırı kirli koltuklarla karşılaştığımızda ise gerçek at kılından yapılan hassas fırçalarımızı kullanarak ‘profesyonellik’ kavramının yüklediği sorumlulukları karşılıyoruz.

   

  Oto koltuk yıkama ve temizleme işlemimizde süreci profesyonel, titiz ve kaliteli kavramlarına uygun olarak yürütebilmek adına birçok farklı kriteri dikkate aldığımızı ve siz değerli müşterilerimizin çalışmadan memnun ayrılması adına elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı ifade etmemiz ve bu durumun yalnızca oto koltuk yıkama ve temizleme için geçerli olmadığını, halı yıkama ve koltuk yıkama başta olmak üzere temizlik süreçlerimizin tümünde bu hassasiyetleri göz önünde bulundurduğumuzun altını çizmemiz gerekir.

© 2024 Homedry Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım Koray ÇOKOL