Etiketler

 • Adana Homedray Kuru Temizleme olarak günümüz son teknolojisini kullanarak halılarınızı temizliyoruz. Halılarınız ilk gün aldığınız gibi tertemiz ve kusursuz olarak sizlere teslim edilecektir. Adana ilinde uygun fiyatla profesyonel çalışan bir halı yıkamacı arıyorsanız Homedry Kuru Temizleme olarak doğru adrestesiniz.

  Halı Temizleme
  Ev içerisinde en çok kirlenmeye maruz kalan eşyaların başında halılar gelmektedir. Homedry Kuru Temizlemenin konusunda uzman ve eğitimli personeli ile halı yıkama hizmetini gerçekleştiriyor. Halılarda ev süpürgelerinin ulaşamayacağı yerlerde biriken kirler hem insan sağlığını hem de yaşanılan ortamı kirletmektedir. Homedry Kuru Temizleme, en son teknoloji halı yıkama makineleri ile gerçekleştirdiği temizleme işlemini, kendine özel yöntemlerle, tamamen organik, insan sağlığına ve doğaya saygılı materyaller kullanarak gerçekleştirmektedir.

  Halının türüne göre profesyonel temizleme!
  Halınızın türü ne olursa olsun Homedry Kuru Temizleme her türde kumaş ve tekstil kalitesine sahip halılarınızı, tecrübeli ve işinde uzman kadrosu ile temizleme işlemini uygulamaktadır. Halınızın dokusu, iplik türü ve dokumasına göre farklı yıkama işlemleri uyguluyoruz.

  Milas el dokuma, İran halısı, ipekli halı, yünlü halı vb. birçok türde halılar için yıkama işlemi uygulanmaktadır. Yıkama işlemi sıradan halı yıkama şirketlerinde uygulanan havuz yıkama sistemi uygulanmadan yapılmaktadır. Çünkü bu yöntem sağlıksız bir yöntemdir. En son teknoloji halı yıkama makinelerinde itina ile gerçekleştirilen halı yıkama hizmeti ile deformasyona ve kullanım ömrüne azami şekilde önem veren firmamız, müşterilerimizin istekleri ve memnuniyeti doğrultusunda hareket etmeyi kendine bir borç bilmektedir.

© 2024 Homedry Resmi Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım Koray ÇOKOL